Otoczenie i obiekt

Na naszej posiadłości o powierzchni 10 000 m2 oferujemy naszym gościom 12 nowocześnie urządzonych bungalowów z panoramicznymi oknami dla 4 -7 osób. Posiadłość z rodzimymi gatunkami roślin zapewnia doskonałą przestrzeń dla prywatności. Kompleks położony jest przy bocznej ulicy, zaledwie 200 m od plaży. W głównym domu znajdą Państwo książki, gry planszowe i stół bilardowy.

Na piękną, piaszczystą plażę oraz długą promenadę można dojść po kilku metrach przez dwa wejścia.

Tętniąca życiem promenada w Sarbinowie zaprasza na spacery i różne smakołyki.

Plaża w kierunku Gąsek jest nieco spokojniejsza i idealna na romantyczne chwile przy zachodzie słońca.

Miejscowość jest również bardzo popularna wśród lokalnych turystów, zwłaszcza w szczycie sezonu. Są tu liczne kawiarnie, restauracje i małe bary z przekąskami, a także niezliczone sklepiki z pamiątkami. W pobliżu znajduję się też supermarket i sklepy spożywcze, dzięki czemu można zaopatrzyć się w artykuły codziennego użytku.

W XX wieku turystyka stopniowo zyskiwała na znaczeniu, a Sörenborn rozwinął się w mały nadmorski kurort. Oprócz pokoi gościnnych w prywatnych domach, do dyspozycji plażowiczów przeznaczone były dwa pensjonaty i dwa domy gościnne. Rodzice Götza George’a byli właścicielami działki na wydmach, na której stał domek weekendowy, który był też wykorzystywany jako domek letniskowy.